OLIMPIADA MIĘDZYPOKOLENIOWA W BRZESKU

30 listopada odbyła się I Olimpiada Międzypokoleniowa, w której uczestniczyli nasi mali uczniowie z grupy przedszkolnej "Słoneczka".

Olimpiada została zorganizowana w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Brzesku. Jak przystało na Olimpiadę na początku został zapalony znicz olimpijski a następnie przedstawiono 16 drużyn pochodzących z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w naszej gminie. Igrzyska składały się z trzech bloków: rywalizacji przedszkolaków, rywalizacji seniorów i zmagań drużyn międzypokoleniowych. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone medalami, które później z wielką dumą zaprezentowały swoim młodszym kolegom i koleżankom.

Wychowawca grupy pani Jolanta Kuziel bardzo dziękuje wszystkim rodzicom, którzy z takim zapałem i zaangażowaniem brali udział  w konkurencjach sportowych i dopingowali z uśmiechem swoje pociechy. Dziękujemy również za osobiste zaangażowanie pani wicedyrektor Jolancie Latocha oraz panu dyrektorowi Tomaszowi Wietecha, którzy mimo wielu swoich obowiązków wsparli nas swoją obecnością. Pomimo iż nie udało nam się zdobyć podium cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować się w tak licznym gronie i po prostu wspaniale się bawić.

Ps. Ogromne podziękowania należą się również naszej szkolnej Radzie Rodziców, która ufundowała podkoszulki z logiem naszego przedszkola.