Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W piątek 22 czerwca 2018 r odbyło się zakończenie roku szkolnego.

O godz. 8.00  społeczność szkolna uczestniczyła we Mszy św. , a o godz. 9.30 na hali sportowej rozpoczęła się uroczysta akademia. W obecności Sztandarów odśpiewano Hymn państwowy. Pan Dyrektor przywitał przybyłych gości, rodziców i uczniów. Następnie głos zabrał zastępca Burmistrza Brzeska p. Jerzy Tyrkiel oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Agnieszka Sala – w swoich przemówieniach podziękowali za całokształt pracy p. Dyrektor Jolancie Latosze , która przechodzi na emeryturę.
Po części  oficjalnej odbyła się część artystyczna pt. „  Gala Złotych Jedynek”. Tym razem nominowanymi i nagradzanymi byli nauczyciele. Nominacje przyznawano w pięciu kategoriach: „ Mistrz kartkówek”, „ Strażnik korytarza”, „ Dobry humor”, „Szkolny detektyw” oraz „ Dobry duszek”. Specjalną  Super Złotą Jedynkę otrzymała p. Dyrektor Jolanta Latocha za kształtowanie młodych charakterów i umysłów, stwarzanie przyjaznej i ciepłej atmosfery podczas kierowania pracą szkoły. Część artystyczną uświetnił występ Szkolnego Chóru pod kierownictwem p. Elżbiety Szydłowskiej. Po zakończonej  Gali przedstawiciele uczniów z poszczególnych klas złożyli p. Dyrektor podziękowania i życzenia oraz wręczyli kwiaty. Wzruszona pani Dyrektor podziękowała za słowa uznania i życzenia, obiecując nie rozstawać się ze szkołą na stałe.
W dalszej części uroczystości  p. Dyrektor wręczył Listy gratulacyjne i podziękowania rodzicom uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu. Najlepsi uczniowie otrzymali też nagrody książkowe.
Na zakończenie akademii p. Dyrektor ponownie podziękował p. Dyrektor Jolancie Latosze za wieloletnią pracę w szkole na stanowisku nauczyciela oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Jadownikach. Podziękowania złożył też pozostałym pracownikom szkoły odchodzącym na emeryturę. Wszystkim nauczycielom, uczniom oraz pracownikom szkoły podziękował za pracę w minionym roku szkolnym i życzył radosnego, bezpiecznego wypoczynku.