PROGRAM ZŁOTE SZKOŁY NBP

Nasza szkoła bierze udział  w programie organizowanym przez Narodowy Bank Polski „Złote Szkoły NBP”.

Celem programu jest popularyzacja wiedzy ekonomicznej w środowisku szkolnym. Ideą Programu jest przygotowanie młodzieży do bezpiecznego i swobodnego poruszania się w świecie finansów oraz rozbudzanie postaw przedsiębiorczych i prospołecznych.

Tematem przewodnim I edycji w roku 2021 jest temat „Giganci finansów osobistych”.

Do składu Drużyny Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej reprezentującej

Naszą Szkołę w programie należą uczniowie:

- Hubert Dudek

- Zofia Jaszczyńska

- Amelia Koczwara

- Milena Legutko

- Gabriela Sidorko

- Julia Stanuch

- Jan Strąk

Dodatkowo do drużyny dołączyli także nauczyciele naszej szkoły:

- Pani Katarzyna Grzebieniarz

- Pani Małgorzata Kokoszka.

Drużyna Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej jest odpowiedzialna za przygotowanie, koordynację i realizację zadań programu. Zapraszamy do współpracy i zaangażowania w projekt całą społeczność szkolną. Każdy może być gigantem swoich własnych finansów osobistych.

Już wkrótce relacja z wykonania poszczególnych zadań w programie. (Zakładka PROJEKTY)

Autor: Małgorzata Kokoszka