Perły Regionu 2018

24 kwietnia 2018r. miała miejsce XVI edycja recytatorskiego konkursu Perły Regionu zorganizowanego przez PSP nr 3 w Brzesku.

Zmaganiom młodych recytatorów przysłuchiwało się zacne jury, w skład którego weszły  panie: Maria Marek, Karina Legutek i Alicja Koźmińska. Gośćmi honorowymi byli, tradycyjnie już, zaproszeni poeci : Dariusz Dzierwa, Anna Gaudnik, Monika Jawor, Dagmara Madej, Bogusława Młynarczyk, Agata Podłęcka, Tadeusz Puzia i Halina Sułek-Kobiela  i przedstawiciel organu prowadzącego - pan wiceburmistrz Jerzy Tyrkiel.
Komisja oceniając recytację brała pod uwagę między innymi trafność interpretacji, dykcję i zrozumienie recytowanego tekstu.
            Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice przygotowane przez panią Elżbietę Szydłowską:
na poziomie klas czwartych:  Zofia Miśkowicz  - II miejsce
na poziomie klas piątych:   Amelia Koczwara – III miejsce
 na poziomie klas siódmych: Aleksandra Dzieńska - III miejsce

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczennicom!