Szkolny konkurs plastyczny ph. „Pisanki i ozdoby wielkanocne” 2019

12 kwietnia 2019 roku został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny na najładniejszą pisankę wielkanocną lub ozdobę wielkanocną, którego organizatorem była p. Wanda Cyganik.

Konkurs miał na celu:

- propagowanie tradycji związanych ze świętami wielkanocnymi,

- pobudzenie inwencji twórczej, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz uzdolnień

plastycznych dzieci i młodzieży,

- stosowanie różnych technik plastycznych,

- poszerzenie wiedzy na temat sposobów zdobienia wielkanocnych jaj,

- kształtowanie aktywnej i twórczej postawy wobec tradycji związanych ze Świętami

Wielkiej Nocy.

W szkolnym konkursie wzięło udział 20 uczniów. Prace  były ciekawe i reprezentowały wysoki poziom.

Nagrody otrzymali:

z klasy I – Aleksandra Baka, Milena Bąk, Maksymilian Kura,

z klasy II   –   Milena Kurnik,

z klasy III   –   Weronika Put.

Wyróżnienia otrzymali:

z  klasy I – Wiktoria Kot, Wiktoria Niedzielska, Barczak Szymon, Wanessa Pałka

z  klasy II  – Oliwier Forma, Paulina Kądziołka, Nikola Sierant

z  klasy III  –  Zuzanna Duch.

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w szkolnym konkursie,  otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Przekazane nagrody sprawiły ogromną radość uczestnikom konkursu i przyczyniły się do

podniesienia ich wiary w swoje umiejętności i możliwości. Gratulujemy wszystkim młodym artystom oraz dziękujemy nauczycielom i rodzicom, że tak wspaniale przygotowali swoich podopiecznych do wzięcia udziału w tym konkursie.

Autor: Wanda Cyganik