Spotkanie z panią Agnieszką Frączek- autorką książek dla dzieci.

24 maja 2019 r. oddział Powiatowej Biblioteki Publicznej w Jadownikach pod kierownictwem pani Marty Gołąb zorganizował spotkanie autorskie z panią Agnieszką Frączek – doktorem językoznawstwa, germanistką i leksykografem, polską poetką, która swoją popularność zawdzięcza wierszom dla dzieci.

Podczas spotkania pisarka zaprezentowała swoją twórczość czytając dzieciom wybrane wiersze.

Trwające prawie godzinę spotkanie z pisarką upłynęło pod znakiem świetnej zabawy. Pani Agnieszka z wielką swobodą i humorem opowiadała o swojej twórczości, recytowała i czytała swoje wiersze oraz odpowiadała na pytania dzieci. Miła atmosfera, wesoła zabawa i pełne humoru wiersze oraz autografy złożone na zakupionych wczesniej ksiażeczkach z pewnością  zostaną na długo w pamięci naszych przedszkolaków.