Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

PIERWSZE SUKCESY SZACHOWE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

W dniu 15.09.2019 r. w  Domu Kultury w Staniątkach odbył się Turniej Indywidualny na V i IV kategorię szachową zrealizowany w ramach projektu SZACHY RUCH W STRONĘ INTELEKTU.

W turnieju wzięły udział 32 osoby. Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów (uczestnicy Ogólnopolskiego projektu Polskiego Związku Szachowego „Edukacja Przez Szachy w Szkole” i jednocześnie sekcji szachowej MUKS Aslan w Jadownikach : Maria Śmietana, Jonasz Miśkowicz, Dawid Kurnik, Hubert Machaj oraz Tytus Żółty. Opiekunem grupy był Wojciech Stanisławczyk. a

Miejsca uzyskane przez naszych uczniów:

• Jonasz Miśkowicz           7 miejsce
  • Hubert Machaj                10 miejsce
  • Dawid Kurnik                    11 miejsce
  • Tytus Żółty                        13 miejsce
  • Maria Śmietana               28 miejsce

Dodatkowo Hubert Machaj zdobył IV kategorię szachową a Jonasz Miśkowicz, Dawid Kurnik i Tytus Żółty zdobyli V kategorię szachową. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.