Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

Po dwóch miesiącach beztroskich wakacji spotkaliśmy się, aby powitać nowy rok szkolny.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandarów szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor, który oficjalnie rozpoczął nowy rok szkolny, życząc uczniom wielu sukcesów a nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy. Część pierwsza artystyczna nawiązywała do tragicznych wydarzeń II wojny światowej. Uczniowie klasy piątej zaprezentowali jak mogła wyglądać nauka po 1 września 1939 roku. W drugiej części akademii w humorystyczny sposób przedstawiono "na co stać każdego wychowawcę", oraz podano pogodę na nowy rok szkolny. Po zakończeniu uroczystości uczniowie i ich rodzice udali się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami.

Uroczystość przygotowała p. Katarzyna Grzebieniarz, chór - p. Elżbieta Szydłowska, dekorację wykonała - p. Joanna Maderska.