KONKURS PLASTYCZNY "LIST JANA PAWŁA II DO DZIECI"

Klasa I pod kierunkiem P. Wandy Cyganik brała udział w konkursie plastycznym „List Jana Pawła II do dzieci” zorganizowany przez miesięcznik „Promyczek Dobra”.

Uczestnicy konkursu otrzymali od organizatora książkę pt „List Ojca Świętego do dzieci”, ramkę na zdjęcie i promyczkowy blok rysunkowy.

Oto lista nagrodzonych uczniów:

Aleksandra Pytel, Karolina Kura, Eliza Milewska, Arkadiusz Ostruszka, Paulina Kozak, Kornel Kurnik, Adam Piechowicz, Dominika Olchawa, Patrycja Grochola, Gabriel Kraj, Laura Grzyb, Klaudia Szałańska,  Kacper Janicki, Marcin Kania, Krystian Kuczek, Julia Radzik, Maksymilian Sala, Julia Szyc i Dominik Pytel.

Konkurs ten dał uczniom radość, satysfakcję oraz zachęcił ich do aktywności w wymiarach: duchowym, odniesień z bliźnimi, rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i społecznego.