Konkurs recytatorski

15 stycznia 2009r odbył się w szkole konkurs recytatorski "Świat wierszy Jana Brzechwy".

Konkurs przygotowały panie: W. Cyganik, M. Pytel i K. Węgrzyn. W jury zasiadły panie: J. Latocha, J. Gagatek i J. Kociołek.

Do eliminacji szkolnych przeszło 12 uczniów z klas I - III. Byli to:
Bąk Jakub, Dadej Julia, Niemiec Nikodem, Zaleśna Anna - klasa I
Julia Szydłowska, Adam Pawlikowicz, Wiktoria Czerwińska, Hildegarda Szyc - klasa II
Kocot Jan, Krzywacka Gabriela, Zając Maciej, Surówka Weronika - klasa III

Podczas obrad jury nastąpiło rozwiązanie konkursu plastycznego "BOHATEROWIE WIERSZY JANA BRZECHWY" przygotowanego przez panie J. Gagatek i J. Kociołek. Spośród 24 otrzymanych prac jury wyłoniło następujących zwycięzców:
I miejsce - Ania Krzywacka, kl.1
II miejsce - Izabela Bachulska ,kl.2
III miejsce - Tomasz Imioło ,kl.3, Maciej Zając, kl.3

Zwycięzcy otrzymali nagrody - artykuły plastyczne ufundowane przez Radę Rodziców, pozostali uczestnicy - nagrody pocieszenia ufundowane przez Spółdzielnię Uczniowską "Grosik".

W trakcie obrad jury odbył się również konkurs wiedzy o Janie Brzechwie, który przybliżył wszystkim postać jednego z kandydatów na patrona naszej szkoły.

W konkursie recytatorskim I miejsce zdobyła Anna Zaleśna z klasy pierwszej oraz Julia Szydłowska z klasy drugiej. Miejsce II zajęła Gabriela Krzywacka z klasy trzeciej, miejsce III Jan Kocot z klasy trzeciej. Gratulujemy zwycięzcom.