Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009

Dnia 1 września odbyło się w naszej Szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009 oraz ślubowanie klasy I.

Część artystyczną przygotowały p. Elżbieta Hładun i p. Małgorzata Pytel. Każdy uczeń klasy pierwszej został pasowany na ucznia przez p. Dyrektor Jolantę Latochę a pamiątkowe dyplomy z tego wydarzenia wręczyła nowa wychowawczyni klasy p. Małgorzata Pytel.

Dzieci ubrane w odświętne stroje stały się pełnoprawnymi uczniami Naszej Szkoły. W trakcie akademii uczniowie klasy szóstej przypomnieli o 69 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Przygotowali z tej okazji krótki referat oraz piękny wiersz.

Pani Dyrektor przedstawiła nowych nauczycieli oraz w pięknych słowach pożegnała p. Elżbietę Hładun oraz p. Marię Oćwieja, które po wielu przepracowanych latach odeszły na emeryturę.