Walentynki w szkole

Z okazji Dnia Zakochanych uczniowie klasy szóstej pod kierunkiem p. Katarzyny Pajor przygotowali humorystyczne przedstawienie.

Cała impreza poprzedzona była głosowaniem na najsympatyczniejszą uczennicę i najsympatyczniejszego ucznia w szkole, oraz zbiórką walentykowych życzeń.

Uczniowie z klasy szóstej ustroili sale gimnastyczną, na której zaprezentowali dla całej społeczności szkolnej nietypową „Randkę w ciemno”. Oryginalność scenki polegała na tym, iż  rolę chłopców zagrały dziewczęta a rolę dziewcząt chłopcy. Mieliśmy wszyscy niezły ubaw.

Po przedstawieniu prowadzący Dominik i Karolina ogłosili wyniki losowania. Okazało się, że najsympatyczniejszą uczennicą naszej szkoły została Gabrysia Ruszaj z klasy piątej a najsympatyczniejszym uczniem Bartosz Rojkowicz również z piątej klasy.

Na zakończenie listonosze Dominik i Mikołaj rozdali wszystkie kartki znalezione w poczcie walentynkowej.