Dzień nauczyciela

13.10.2011r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów należących do Koła żywego słowa pod kierunkiem Pani Elżbiety Szydłowskiej.

W czasie uroczystości uczniowie na wesoło przedstawili krótkie scenki parodiujące szkolną rzeczywistość. Humoru nie brakowało, ponieważ odegrany został kabaret na temat lekcji z poszczególnych przedmiotów. Całość przeplatana była kabaretowymi piosenkami, na melodię popularnych utworów muzycznych. Na zakończenie akademii uczniowie podziękowali nauczycielom, którzy każdego dnia przypominają o rzeczach istotnych, każdego dnia uczą pamiętać…, że wiedza otwiera wiele drzwi, że życzliwość otwiera wiele serc, że kluczem do udanego życia jest bycie dobrym człowiekiem.

Po akademii Pani Dyrektor życzyła wszystkim pracownikom oświaty sukcesów w pracy zawodowej i pomyślności w życiu osobistym. Następnie wręczyła nagrody Pani Wandzie Cyganik, Pani Małgorzacie Pytel oraz Pani Joannie Kociołek. Gratulujemy.

Wszystkim nauczycielom dziękujemy:

„…bo to dzięki Wam

nasza szkoła na całe życie

pozostanie w naszych sercach.”