Powitanie wiosny

Dnia 19 marca w naszej szkole powitaliśmy wiosnę

(choć za oknem padał śnieg) konkursem „Pani Wiosna”, wyborami Miss i Mistera Szkoły, pokazem mody wiosennej oraz konkursem „Mam Talent”, zorganizowanym w ramach Dnia Profilaktyki, który pokazał, że uczniowie naszej szkoły są istotnie uzdolnieni. Organizatorkami imprezy były p. Małgorzata Pytel oraz p. Ewa Kraj. Nagrody ufundowała Rada Rodziców, spółdzielnia uczniowska Grosik, oraz     p. M. Pytel.

Uroczystość rozpoczęła prezentacja talentów uczniów poszczególnych klas, którzy pokazali swoje prace plastyczne, tańczyli, śpiewali, grali na gitarze. Byli to:

Z klasy „0” : A. Pytel ,  M. Kozak

Z klasy 1: M. Imioło , K. Wawryka, Ł. Zaleśny, M. Świencicki, A. Krzywacka,

Z klasy 2: J. Szydłowska, W. Czerwińska, H. Szyc,

Z klasy 3: G. Krzywacka, J. Kocot,

Z klasy 4: J. Bujak, K. Kania.

Najwięcej głosów publiczności zdobył duet- Justyna Bujak i Kamila Kania (taniec), drugie miejsce zajęła Aleksandra Pytel (śpiew) a trzecie ex aequo Monika Imioło (taniec) i Jan Kocot (gra na gitarze oraz żonglerka). Każdy uczestnik konkursu otrzymał nagrodę rzeczową oraz słodycze.

Kolejnym punktem programu był pokaz mody wiosennej  przygotowany przez dziewczynki z zespołu tanecznego „Dancing Suns”, a następnie prezentacja kandydatów na Miss i Mistera Szkoły. Publiczność wybrała Miss - Wiktorię Miśkowicz z klasy piątej oraz Mistera - Bartosza Rojkowicza, również z klasy piątej, którzy w nagrodę otrzymali złote serca, słodycze oraz parasolki.

Impreza zakończyła się podsumowaniem konkursu „Pani Wiosna na plakacie” oraz wręczeniem dyplomów i słodyczy wszystkim klasom.