Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

V Festiwal Piosenki Przedszkolnej

W listopadzie nasi najmłodsi uczniowie z oddziału przedszkolnego reprezentowali szkołę na V Festiwalu Piosenki Przedszkolnej - „Listopad nie musi być smutny”. Organizowanym po raz kolejny przez p. Grażynę Skrzekucką, doradcę metodycznego z SCE w Tarnowie.

Piękne jesienne piosenki zaśpiewali Anna Śmietana, Marlena Imioło, oraz Robert Pawlikowicz.

Celem festiwalu była nie tylko prezentacja dorobku artystycznego dzieci w wieku przedszkolnym oraz popularyzacja polskiej piosenki przedszkolnej i kompozycji adresowanych do najmłodszych, ale także upowszechnienie śpiewu wśród dzieci, prezentacja ich możliwości wokalnych i talentów a także integracja przedszkoli, szkół podstawowych i okazja do wspaniałej zabawy, którą na pewno na długo zapamiętamy.