Teatr profilaktyczny Inspiracja.

Dnia 5 grudnia 2011r. w naszej szkole odbyły się dwa spektakle profilaktyczne dla klas 0-3 i 4-6, w wykonaniu Teatru Inspiracja Krakowa.

Dotykały trudnych i niejasnych zjawisk, obecnych w życiu naszych uczniów na co dzień, takich jak przemoc, agresja, tolerancja i przyjaźń.

„KOLCZASTA PRZYJAŹŃ”

Widowisko dla najmłodszych uczniów, traktujące o tolerancji i przyjaźni. Historia Jeżyka, wyśmiewanego przez innych z racji swej odmienności "dziwoląga", który nie może się z nikim się zaprzyjaźnić. Jednak kolczasta postać posiada sporo umiejętności i zalet, a otoczenie może się od niego wiele nauczyć. Tylko trzeba przezwyciężyć uprzedzenia i dać szansę na tę przyjaźń. W efekcie zdobędzie szacunek innych, a i samemu stanie się mniej "kolczasty", czyli wyeliminuje swoje kłopoty w relacjach z innymi.