Międzyszkolny Konkurs

27 marca2009 r. w Domu Ludowym odbyła się 4 edycja Międzyszkolnego Konkursu p.n. „Jadowniki wczoraj i dziś”

organizowanego przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Jadownickiej. W konkursie uczestniczyły 6-osobowe zespoły uczniowskie z SP nr 1 i SP nr 2. W jury zasiedli nauczyciele z każdej szkoły (po 1 osobie) oraz przedstawiciel organizatora. Po bardzo wyrównanych 3 etapach o zwycięstwie zdecydowała dogrywka, w której lepszą znajomością ulic naszej wsi wykazali się uczniowie PSP nr 2 w Jadownikach, przygotowani przez p. Ewę Kraj. Puchar Przechodni Prezesa TMZJ oraz nagrody książkowe trafiły do zwycięskiej drużyny „Dwójki”: Anna Niemiec, Mateusz Leś, Marcin Ząbkowski, Wiktoria Miśkowicz, Anna Czernecka, Michał Wyjaśniał.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu