JASEŁKA

Jak co roku na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia cała społeczność szkolna i rodzice spotkali się na uroczystym apelu aby w podniosłym nastroju ze wzruszeniem przeżyć ten piękny świąteczny czas.

W świąteczną atmosferę wprowadziły wszystkich piękne„Jasełka” w wykonaniu kółka teatralnego pod opieką p. Krystyny Węgrzyn oraz melodie i kolędy w wykonaniu małych artystów i chóru szkolnego, którego oprawę muzyczną przygotowała p. Elżbieta Szydłowska. Świąteczny klimat dopełniły również przepiękne stroje i scenografia oraz wiersz ks. Jana Twardowskiego „Dlaczego jest Święto Bożego narodzenia”.

Po „Jasełkach” przyszedł czas na życzenia, które popłynęły od uczniów, Pani Dyrektor i Przewodniczącej Rady Rodziców.

„Niech Wigilijny Wieczór i Święta Bożego Narodzenia upłyną wszystkim w szczęściu i radości, przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej gałązki.”