Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Dzień Babci i Dziadka

Jak co roku dzieci z oddziału przedszkolnego uczciły swoje KOCHANE BABCIE i DZIADZIÓW słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców.

Wszystkich zebranych powitała uroczyście pani Dyrektor. Dzieci wykonały prezenty, recytowały pięknie wiersze oraz śpiewały piosenki i pląsały wesoło w rytm tańców krakowskich.
Dziadkowie i babcie nie tylko rozkoszowali się widokiem swoich wnucząt ale musieli przejść kilka testów między innymi: starali się rozpoznać na swoich portretach- namalowanych przez dzieci oraz dostrzec w karykaturach podobieństwo do swojej pociechy. Pogodnej i miłej atmosferze towarzyszył również wspólny śpiew naszych wspaniałych gości z ich wnukami.
Mamy nadzieję, że wzruszenie i radość jakie towarzyszyły tej uroczystości pozostaną na długo w sercach naszych kochanych Babć i Dziadków.