Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

DZIEŃ PROFILAKTYKI

Dzień Profilaktyki – pierwszy dzień  wiosny.

Dnia 21 marca zawitała do naszej szkoły wiosna. Przywitaliśmy ją w języku angielskim. Był to również Dzień Profilaktyki. Uczniowie przygotowali plakaty zgodnie z przydzielonymi zadaniami: higiena osobista, zdrowe odżywianie, sport to zdrowie, hałas szkodzi, agresja i przemoc, komputer uzależnia. Dzień uatrakcyjnił swoim występem magik – iluzjonista, który prezentował swoje sztuczki iluzjonistyczne. Po przerwie obiadowej uczniowie obejrzeli występy utalentowanych rówieśników: Aleksandra Dzieńska, Weronika Kołodziej, Gabriela Kółkowska, Mateusz Kura, Maria Kokoszka, Maciej i Małgorzata Poliszak, Zofia Strąk, Daniel Chrzanowski, Gabriela Szuba, Katarzyna Jaszczyńska, Laura Grzyb, Paulina Kozak, Eliza Milewska, Aleksandra Pytel, Patrycja Grochola, Maksymilian Sala, Klaudia Linca, Julia Szyc, Gabriela Korbaś. Słuchaliśmy znanych przebojów muzycznych śpiewanych i granych, oglądaliśmy występy  taneczne i muzyczne. Uczestnicy zostali nagrodzeni gromkimi brawami i słodkościami. Nad przygotowaniem i przeprowadzeniem zajęć czuwały panie: Ewa Gurgul, Joanna Kociołek, Ewa Kraj. Panią Wiosnę wykonała pani Iwona Grochola.