Wycieczka klas O i I do Muzeum Misyjnego i Etnograficznego w Tuchowie i

Dnia 5 czerwca kl. 0 i kl I odbyły wycieczkę do Muzeum Misyjnego i Etnograficznego w Tuchowie i "Promiennego Zamku" w Tarnowie pod opieką p. Małgorzaty Pytel i p. Jolanty Kuziel oraz 5 rodziców.

Wszyscy pokłonili się przed obrazem Matki Boskiej Tuchowskiej w Klasztorze o. redemptorystów i wzmocnieni duchowo rozpoczęli zwiedzanie. Największe wrażenie w muzeum wywarła na dzieciach ruchoma szopka bożonarodzeniowa oraz ciekawe eksponaty z afrykańskich krajów misyjnych. Wspaniałą atrakcją tej wycieczki był pobyt w "Promiennym Zamku". Uczniowie mieli możliwość trzygodzinnej zabawy wśród kolorowych piłek, siatek i drabinek. W przerwie zabawy zajadali się pyszną pizzą. Wszyscy wrócili z wycieczki zadowoleni, pełni niezapomnianych wrażeń ale też nieco zmęczeni ;).