Grupa Misyjna.

Do zobaczenia po wakacjach!

Grupa Misyjna zakończyła kolejny rok pracy formacyjnej. Na uroczystej Mszy Świętej – 27 czerwca - dzieci i młodzież z Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci dziękowali za wszelkie dobro, którego mogli doświadczyć w minionym roku szkolnym, oraz za wszystko czym sami mogli się dzielić z rówieśnikami z krajów misyjnych.

W pamięci i w sercu pozostanie wiele godzin spędzonych wspólnie na różnego rodzaju akcjach charytatywnych, nabożeństwach misyjnych, czytaniu czasopism misyjnych, spotkaniu z misjonarzami, zabawach i wycieczkach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za zakupienie nagród dla dzieci. Piłki są super, karnety na basen również.

Ciąg dalszy za dwa miesiące. Dołącz do nas! Każdy może zostać „Małym Misjonarzem” :)