Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

Dobiegł końca kolejny rok szkolny. Z tej okazji uczniowie klasy szóstej pod   kierunkiem Pani Katarzyny Grzebieniarz przygotowali uroczystą akademię.

Przekazali sztandar szkoły młodszej klasie i ślubowali być dobrym i uczciwym człowiekiem oraz nieść w życiu wysoko zaszczytne miano wychowanka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Po części oficjalnej nastąpił czas na wspomnienia. Wszyscy mieli okazję pooglądać zdjęcia absolwentów, przedstawiające historię szkolnej edukacji od zerówki aż po klasę szóstą.  Na zakończenie każdy nauczyciel i pracownik szkoły otrzymał za swoje zasługi order oraz kwiaty. Występ uświetnił chór szkolny przygotowany przez Panią Elżbietę Szydłowską oraz Panią Katarzynę Dudek.

Po programie artystycznym Pani Dyrektor Jolanta Latocha wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy i nagrody książkowe a ich rodzicom listy gratulacyjne. Dyplomem obdarowała również tych rodziców, którzy okazali wielkie serce ofiarując szkole nieocenioną i bezinteresowną pomoc.

Pragnę serdecznie podziękować rodzicom uczniów klasy szóstej

za pomoc i zaangażowanie w życie klasy i szkoły,

za trzyletnią współpracę.

Każdy najmniejszy gest pomocy i życzliwości  był dla mnie cennym darem.

Wychowawca klasy VI

Katarzyna Grzebieniarz