Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Święto Edukacji Narodowej

W dniu 13 października odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela, Święta Edukacji Narodowej.

W słowach wierszy i dźwiękach piosenek uczniowie wyrazili swoje podziękowanie dla trudnej pracy nauczyciela. Życzyli zdrowia, cierpliwości i pogody ducha.

W tym uroczystym dniu nie zapomnieliśmy o WIELKIM NAUCZYCIELU - JANIE PAWLE II. Słowa piosenki "Nie lękajcie się" zakończyły część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem mgr Wandy Cyganik i mgr Krystyny Węgrzyn. Oprawę muzyczną przygotowała mgr Katarzyna Dudek. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za solidną pracę oraz wręczyła Nagrody Dyrektora. Na koniec życzyła sukcesów w pracy dydaktyczno - wychowawczej. Słowa życzeń popłynęły również z ust Przewodniczącej Rady Rodziców - Pani Marzeny Bober.

"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić".

W podziękowaniu, za trudną prace i wskazanie właściwej drogi dużo wytrwałości, sukcesów zawodowych jak również uśmiechu każdego dnia życzą uczniowie.