SZKOLNY DZIEŃ PROFILAKTYKI – PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY.

W Szkole  Podstawowej nr 2 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Jadownikach po raz kolejny obchodziliśmy Szkolny Dzień Profilaktyki połączony  z pierwszym dniem kalendarzowej wiosny. W tym roku przyświecało nam hasło „TRZYMAJ FORMĘ”.

Członkowie Kółka Teatralnego pod kierunkiem pani Krystyny Węgrzyn przygotowali krótkie przedstawienie o wiośnie, a uczniowie klasy 5 pod opieką pani Ewy Kraj scenkę pt. „Kłótnia pokarmów".
Następnie wszyscy uczniowie pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowali plakaty promujące zdrowy styl życia oraz wykonywali smaczne, zdrowe i kolorowe wiosenne kanapki i sałatki. Wszyscy zajadali się nimi z apetytem.
Po takich pysznościach uczniowie klas 1- 3 udali się na spacer, po czym spalili marzanny na szkolnym boisku, dając wyraźny sygnał zimie, żeby nas już
w końcu opuściła 
Koordynatorami Dnia Profilaktyki były: pani Ewa Kraj i pani Joanna Kociołek.