Wszyscy nasi Kochani Nauczyciele,
dla swoich uczniów cierpliwości macie wiele.
Za naukę, za trud jaki jest wkładany
przeogromny bukiet życzeń

my uczniowie Wam dzisiaj składamy!

15 października 2013r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która połączona była z XIII  Dniem Papieskim. Tę szczególną uroczystość przygotowali uczniowie z klasy II  pod kierunkiem p. Wandy Cyganik. Oprawę muzyczną przygotowała p. Elżbieta Szydłowska. Mali  artyści oraz chórzystki z kl. II – V pięknie wyrecytowali oraz wyśpiewali słowa podziękowania i uznania dla codziennej trudnej pracy pedagogów. Akademię uświetnili rodzice oraz przedstawicielka Rady Rodziców p. Urszula Pytel, która na ręce Pani Dyrektor złożyła kwiaty, życzenia oraz podziękowania wszystkim nauczycielom za cierpliwość, ciężką pracę, trud włożony w nauczanie i wychowanie uczniów naszej szkoły. Na zakończenie Pani Dyrektor – Jolanta Latocha podziękowała nauczycielom, wszystkim pracownikom szkoły za sumienną pracę oraz życzyła dużo zdrowia, sukcesów w życiu osobistym i  zawodowym. Wręczyła też Nagrody Dyrektora Szkoły: p. J. Gagatek, p. E. Kraj, p.  M. Pytel oraz  p. E. Szydłowskiej.

Uroczystość ta przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.