Odblaskowa Szkoła- Kierowco zwolnij!

Uczniowie naszej szkoły w asyście naszego gościa z Wydziału ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku starszego aspiranta pana Roberta Gładysza postanowili przeprowadzić akcję pod hasłem: "Kierowco, zwolnij – Jabłko czy limonka".

Przypominali prowadzącym pojazdy o zachowaniu szczególnej ostrożności i potrzebie zwolnienia w okolicach szkoły.  Kierowcy, którzy jechali zgodnie z przepisami, otrzymywali w nagrodę czerwone jabłko i odblaski. Plaster limonki i upomnienie dostawali kierujący, którzy naruszyli zasady ruchu drogowego. Po przeprowadzeniu kontroli jednego z pojazdów, kierowca który otrzymał limetkę za brak pasów, postanowił nagrodzić dzieci za wspaniałą jego zdaniem akcję wracając na miejsce z zakupionymi słodyczami.