Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Zabawa Andrzejkowa

Dnia 27 XI 2013 roku odbyła się zabawa andrzejkowa.

Zabawę prowadziła pani Małgorzata Pytel a pozostali wychowawcy aktywnie włączali się do tańców ze swoimi wychowankami. Ciekawie prezentowali się uczniowie z poszczególnych klas przebrani za wróżki, wróżbitów, piosenkarzy, księżniczki i inne postacie z bajek. Podczas wyśmienitej zabawy nie zabrakło konkursów między innymi na „króla i królową balu”, na najlepiej tańczącą parę i ciekawe improwizacje taneczne . Uczennice z klasy piątej przygotowały wróżby andrzejkowe, które cieszyły się dużą popularnością zarówno wsród młodszych jak i starszych uczestników zabawy. Na szkolnych andrzejkach można było zakupić słynne ciasteczka chińskie z wróżbą. Pieniądze uzbierane w ten sposób przekażemy na twającą w szkole akcję - Góra Grosza.  Wszyscy po skończonej zabawie byli zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.