Jasełka

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, dnia 20 grudnia 2013r., w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia.

Widowisko zostało przygotowane przez panią Małgorzatę Pytel i panią Monikę Prokop, a o oprawę muzyczna zadbała pani Elżbieta Szydłowska. Aktorami byli przede wszystkim uczniowie z klasy III, jednak do występu włączyły się także dzieci z klasy I, IV, V i VI. Piękną scenografię przedstawienia pt. „Cicha noc, święta noc…” dopełniły stroje ludowe, oraz przygotowane specjalnie na tę okazję przebrania aktorów. Inscenizacja bożonarodzeniowa była przedstawiona w formie musicalu – był taniec, śpiew solowy i chóralny. Widzowie mieli okazję usłyszeć nie tylko lubiane kolędy, ale także kilka pięknych, nieznanych pastorałek. Po zakończeniu przedstawienia, Pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym uczniom, nauczycielom, rodzicom i pracownikom szkoły ciepłe życzenia.