Interaktywne warsztaty filmowe.

13.01.2014r. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w interaktywnych warsztatach filmowych przeprowadzonych przez Teatr Show.

Dzieci miały możliwość "podglądnąć" okiem kamery jak realizuje się telewizyjne programy "na żywo".  W trakcie prezentacji zapoznały się między innymi z technikami realizacji filmowej, planami filmowymi oraz amatorskimi nagraniami teledysków.

Uczniowie mieli także możliwość pokazania własnych talentów. Kilkoro naszych wychowanków zostało wybranych i stanęło na scenie. Zaprezentowali się głównie w formach tanecznych, publiczność nagrodziła występujących gromkimi brawami.

Ostatnim punktem warsztatów było wspólne nakręcenie videoclipu do piosenki "When I'm dancing" Agnieszki "Agnes" Bisikirskiej. Wszyscy bawili się znakomicie.