Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe święta, jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych świąt w kalendarzu.

Nie zapomnieli o tym nasi najmłodsi uczniowie z klas 0. Właśnie z tej okazji przygotowali wspaniały występ pod opieką p. Lucyny Wiecha i p. Jolanty Kuziel oraz przy współpracy Jana Cierlika i Andrzeja Soi, poprzez który chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. To przecież od nich wnuczęta otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować.
W tym wyjątkowym dniu dzieci wcieliły się w rolę aktorów, tancerzy i piosenkarzy. Pomimo tremy związanej z występem, uroczystość wypadła pięknie.

Uczniowie otrzymali gromkie brawa, a babcie i dziadkowie byli dumni ze swych wnucząt. Ten wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy zakończył się wspólnym poczęstunkiem przy kawie i herbacie.