21 MARCA- DZIEŃ PROFILAKTYKI

21 marca obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny połączony z Dniem Profilaktyki. W tym roku przebiegał on pod hasłem "DOBRE MANIERY ŁAMIĄ BARIERY".

Dzień obfitował w wiele wydarzeń - na początku pani Kociołek przedstawiła krótką prezentację multimedialną na temat podstawowych zasad kulturalnego zachowania, potem wystąpiło kółko teatralne, następnie każda z klas przedstawiła krótkie scenki rodzajowe na temat zachowania się w kinie,w autobusie, w klasie,przy stole, podczas rozmowy telefonicznej i podczas przedstawiania się.
Przedszkolaki z grupy 5- latków przypomniały nam w krótkiej inscenizacji, że właśnie zaczęła się wiosna :)
Następnie każda klasa przygotowała plakat na zadany wcześniej temat związany z kulturą.
Ostatnia część tego ciekawego dnia to prezentacja szkolnych talentów. Grupa dziewcząt z klasy 6 dała wspaniały popis tańca nowoczesnego, następnie wszyscy chętni i odważni mogli wykazać się swoim talentem wokalnym w zabawie Karaoke.
Mamy nadzieję, że po tym dniu wszyscy uczniowie zrozumieli, że  bycie kulturalnym i grzecznym nie kosztuje nas tak wiele, a  czasem może zdziałać cuda.

Projekt przygotowały panie J. Kociołek, J. Gagatek i E.Kraj