‘Witajcie w naszej bajce…’

Na początku czerwca, w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji 10 rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

W tym dniu odbyliśmy wspaniałą, kolorową podróż po Europie. Podczas wycieczki poznaliśmy bajkowe lub charakterystyczne postacie, które opowiadały o swoim kraju. W Niemczech spotkaliśmy Czerwonego Kapturka, w Danii - kopenhaską Syrenkę, we Francji – Śpiącą Królewnę. Kubuś Puchatek opowiedział nam o  Anglii,  Pinokio o Włoszech a Zeus opisał Grecję. Na koniec, Krakowianka pięknie zaprezentowała naszą ojczyznę. Apel został urozmaicony występem szkolnego zespołu tanecznego przygotowanego przez panią Małgorzatę Pytel. Po części artystycznej nastąpiło rozdanie nagród w konkursie „ Pocztówka  z Londynu”. Nad całością czuwała pani Monika Prokop.