Szkolny konkurs karaoke

7 marca w naszej szkole odbył się konkurs Karaoke zorganizowany przez panią Katarzynę Pajor.

Zgłosiło się do niego 22 uczniów. Każdy uczestnik wybrał wcześniej grupę, zawierającą pięć różnych piosenek. Podczas konkursu losował jedną, którą zaśpiewał. Kolejność występu została wcześniej ustalona drogą losowania.

Jury w składzie: p. Elżbieta Hładun, p. Iwona Grochola, p. Joanna Kociołek oraz p. Elżbieta Szydłowska przyznało pierwsze miejsce Dominice Ciuruś z klasy piątej, która zaśpiewała piosenkę zespołu Bajm - "Ta sama chwila".

Drugie miejsce przypadło Wiktorii Miśkowicz z klasy czwartej śpiewającą "Dumka na dwa serca" duetu Edyty Górniak i Mietka Szcześniaka.

Trzecie miejsce zajął Bartosz Rojkowicz z klasy czwartej, który wykonał piosenkę zespołu IchTroje "Zawsze z Tobą chciałbym być".

Komisja przyznała również wyróżnienie Kornelii Pytel z klasy szóstej.

Zwycięscy otrzymali atrakcyjne nagrody, a reszta uczestników słodkie nagrody pocieszenia. Gratulujemy wszystkim talentu i odwagi.