Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to w tradycji chrześcijańskiej święto upamiętniające narodziny Jezusa Chrystusa. Z tej okazji w naszej szkole odbyło się przedstawienie przygotowane przez młodzież szkolną pod kierunkiem p. Małgorzaty Pytel i p. Katarzyny Pajor.

Młodzi aktorzy wspaniale odegrali swoje role. Ich stroje, perfekcyjnie dopracowana scenografia wprowadziła u wszystkich świąteczny nastrój. Całość ubarwiły kolędy i pastorałki w wykonaniu dzieci. Długie brawa i uśmiechy na twarzach widzów były podziękowaniem za udane przedstawienie.

Pani Dyrektor życzyła wszystkim Wesołych Świąt i oficjalnie pożegnała odchodzącą na emeryturę p. Alicję Ludwę. Uczniowie podziękowali nauczycielce za wiele lat pracy i wysiłku oraz wręczyli piękny bukiet kwiatów.

Święta Bożego Narodzenia skłaniają do serdeczności i refleksji. Wszystkim odwiedzającym stronę życzymy zatem miłych i udanych świąt w rodzinnej atmosferze, przy serdecznych życzeniach, zapachu gałązki świerkowej i starych kolędach polskich. A świąteczne obrzędy i tradycje niech odnowią Naszą nadzieję na nowy rok.