Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Konkurs plastyczny "Ja i moja rodzina w czasie wolnym"

W dniu 5 maja 2015 roku w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku odbyło się spotkanie pod hasłem "Zjedź z autostrady życia - znajdź czas dla swojego dziecka", w którym wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Brzesko, ich rodzice oraz zaproszeni goście.

Spotkanie miało na celu zwrócenie uwagi rodziców na to, że warto poświęcić więcej swojego czasu dzieciom, gdyż to owocuje w przyszłości. Uczestnicy mieli również okazję dowiedzieć się o niebezpieczeństwach związanych z użytkowaniem Internetu.

Na zakończenie Zastępca Burmistrza Jerzy Tyrkiel wręczył nagrody laureatom konkursu plastycznego pt. "Ja i moja rodzina w czasie wolnym".

Na konkurs wpłynęło 118 prac plastycznych wykonanych różnorodnymi technikami.III miejsce w kategorii klas 4-6 szkół podstawowych zajęła Dominika Czernecka z klasy 6. Serdecznie gratulujemy!

Wystawę prac można oglądać w holu Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Brzesku.