Zakończenie roku szkolnego

Długo wyczekiwany przez uczniów dzień 26 czerwca nareszcie nadszedł a wraz z nim zakończenie roku szkolnego 2014/2015.

Z tej okazji w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Jadownikach  odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez tegorocznych absolwentów – klasę VI pod kierunkiem pani Ewy Gurgul.

Akademie uświetnił występ chóru szkolnego pod kierunkiem pani Elżbiety Szydłowskiej oraz pani Katarzyny Dudek. Dekoracje wykonała pani Jolanta Gagatek.

Uroczystość rozpoczęła się od ślubowania szóstoklasistów i przekazania sztandaru uczniom klasy piątej. Następnie nasi absolwenci zaprezentowani nam część artystyczną w której wyrazili podziękowania za sześć wspólnie przeżytych lat. W czasie akademii mogliśmy podziwiać naszych utalentowanych kolegów, którzy wykonali przez nami taniec łabędzi. Uczniowie wyrazili swoje podziękowania nauczycielom i pracownikom szkoły wręczając im kwiaty a sami otrzymali pamiątkowe upominki od kolegów z klasy V.

W kolejnej części uroczystości Pani Dyrektor Jolanta Latocha wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i gratulacje za bardzo dobre wyniki w nauce uczniom i ich rodzicom.

Z okazji zbliżających się wakacji, wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom PSP nr 2 w Jadownikach życzymy udanego wypoczynku i wspaniałych wakacji, a przede wszystkim radosnego powrotu do szkoły.