Wycieczka kl. II do Łagiewnik

W dniu 21 czerwca 2015 uczniowie klasy II wraz z rodzicami, księdzem Dariuszem i wychowawcą   byli na wycieczce w Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach.

Uczniowie w strojach komunijnych uczestniczyli we Mszy św., zwiedzili Sanktuarium , byli w Kaplicy Kapłańskiej, w której umieszczona została płyta z grobu Papieża pochodząca z Grot Watykańskich Bazyliki św. Piotra w Rzymie oraz relikwiarz w formie otwartego Ewangeliarza. Mieli też okazję, aby zobaczyć kopię  Całunu Turyńskiego i wysłuchać  ciekawej prelekcji na temat  historii Płótna.

Potem oglądali panoramę Krakowa z wieży widokowej. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w ZOO.

Pogoda dopisała, humory też. Troszeczkę zmęczeni, ale „ rozśpiewani” i zadowoleni wróciliśmy do Jadownik.