Ruszyła Odblaskowa Szkoła

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła już po raz piąty przystąpiła do konkursu Odblaskowa Szkoła- VI edycja,

organizowanego przez Małopolską Wojewódzką Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Małopolskie Kuratorium Oświaty, Małopolski Urząd Wojewódzki i Małopolski Urząd Marszałkowski.

Uczniowie już 5 września mieli możliwość promowania idei konkursu podczas

"I Półmaratonu Ziemi Brzeskiej o puchar Starosty Brzeskiego". Podczas imprez, które towarzyszyły temu biegowi szkolny zespół taneczny "Tańczące słoneczka" pod kierunkiem Pani Małgorzaty Pytel wystąpił z programem " Bądź widoczny" o bezpieczeństwie  na drodze.  Uczniowie ubrani w kamizelki odblaskowe  w programie na który składały się piosenki , wiersze  i rymowanki  promowali  noszenie znaków odblaskowych . Występ wzbudził duże zainteresowanie wśród licznie zgromadzonej publiczności.