Wyjątkowy gość - Wojciech Sukiennik

10 lutego 2016r. odwiedził naszą szkołę Pan Wojciech Sukiennik, aktor, absolwent Szkoły Aktorskiej SPOT w Krakowie oraz student Akademii  Teatralnej  im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie,  znany  między innymi z głównej roli w serialu paradokumentalnym: Policjantki i policjanci.

W trakcie spotkania uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mogli poznać specyfikę pracy  naszego gościa. Dzieci miały możliwość zadawania pytań dotyczących życia i twórczości aktora,  obejrzały prezentację zdjęć oraz krótkie filmiki.  Pan Wojciech z wielkim zaangażowaniem opowiadał o swoim zawodzie, mówił  o przygotowaniu do roli,  technikach wyrazu, tremie, blaskach i cieniach bycia aktorem. Dowiedzieliśmy się,  jak powstają różne sceny filmowe tak, aby odbiorca myślał, że wszystko dzieje się naprawdę.

Na zakończenie bardzo interesującego spotkania przyszedł czas na autografy i liczne zdjęcia.

Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.