Lekcja przyrody online z Antarktyki

Uczniowie z klas 0- III brali udział we wspaniałej i  nietypowej lekcji przyrody online, której tematem było życie pingwinów z Antarktyki.

Transmisja odbyła się 9 marca w godz. 10.50 -11.40. Z tajemnicami Antarktyki zapoznali uczniów pracownicy polskiej stacji naukowo-badawczej położonej na Wyspie Króla Jerzego a w szczególności Dagmara Bożek-Andryszczak, uczestniczka wyprawy do Antarktyki. Wystarczyła tablica multimedialna, głośniki i dostęp do internetu. Lekcja odbyła się na żywo.   Została zrealizowana za pomocą  narzędzia do transmisji Cisco Webex, udostępnionego przez Scientix.

Dziękujemy Instytutowi Geofizyki PAN - SCIENTIX  a szczególnie dr Agacie Goździk za umożliwienie nam brania udziału w tak niezwykłym przedsięwzięciu webinarium o Polskiej Stacji  Antarktycznej im. Arctowskiego i z niecierpliwością czekamy na następne.