Dzień Profilaktyki

Dnia 15 marca 2016r. odbył się w naszej szkole Dzień Profilaktyki pod hasłem ŻYJ ZDROWO.

Uczniowie otrzymali zadania do realizacji w formie opracowania i zaprezentowania plakatów na temat zdrowego odżywiania, higieny ciała i umysłu, higieny jamy ustnej, spędzania wolnego czasu, sportu i zainteresowań oraz życia bez nałogów- w ramach realizacji programu "Nie pal przy mnie proszę", "Trzymaj formę", "Znajdź właściwe rozwiązanie". Wywiązali się z nich wzorowo. Prezentacje zawierały szereg informacji o elementach zdrowego trybu życia. W czasie Dnia Profilaktyki odbył się również pokaz talentów. Uczniowie prezentowali swoje umiejętności i talenty muzyczne, wokalne, instrumentalne, taneczne, baletowe,  malarskie i doświadczenia przyrodnicze. Każdy występ kończyły oklaski i owacje. Publiczność urzekły występy i odwaga uczestników. Uczniowie otrzymali dyplomy uczestnictwa oraz owocowe nagrody. Całość imprezy przygotował Samorząd Uczniowski (Małgosia Poliszak- przewodnicząca, Kacper Greczek, Amelia Świencicka) pod opieką Ewy Kraj. Na szczególną uwagę zasługują umiejętności konferansjerskie Małgosi Poliszak, która prezentowała się również w występie baletowym.