Sukces naszych uczennic w konkursie recytatorskim "Perły Regionu"

26 kwietnia 2016 roku w Regionalnym Centrum Kulturalno – Bibliotecznym odbył się międzyszkolny konkurs recytatorski „Perły Regionu”.

Jego organizatorem jak co roku była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Brzesku.  Trzydzieścioro sześcioro uczniów walczyło
o tytuł najlepszego recytatora w kategoriach wiekowych: klas czwartych, piątych, szóstych szkoły podstawowej i starszych (gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych).

Wśród zaproszonych gości  - poetów znaleźli się Anna Gaudnik, Helena Kural, Dagmara Madej, Agata Podłęcką, Dariusz Dzierwa, Agata Olejnik, Monika Jawor i Halina Sułek - Kobiela.

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice przygotowane przez panią Elżbietę Szydłowską:

na poziomie klas piątych:

II miejsce – Aleksandra Dzieńska

na poziomie klas szóstych:

I miejsce – Katarzyna Jaszczyńska

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczennicom.