Zakończenie roku szkolnego.

24 czerwca oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny2015/2016.

Akademię przygotowali tegoroczni absolwenci - uczniowie klasy szóstej pod kierunkiem wychowawczyni Pani Elżbiety Szydłowskiej. O oprawę muzyczną jak zawsze zadbał chór szkolny. Dekorację wykonała Pani Iwona Grochola.

Uroczystość rozpoczęła się od ślubowania szóstoklasistów i przekazania sztandaru uczniom klasy piątej. Po części oficjalnej nadszedł czas na poetyckie wspomnienia czasów szkolnych przeplatane pożegnalnymi piosenkami. Następnie uczniowie występujący w krótkiej scence przynieśli koszyk pełen całorocznych plonów : świadectw
z wyróżnieniem, które miały symbolizować owoce pracy nauczycielskiej.

Całość uroczystości uświetniły kwiaty i podziękowania składane nauczycielom oraz pracownikom szkoły przez absolwentów.

Po akademii przyszła pora na rozdanie uczniom świadectw z wyróżnieniem, nagród i dyplomów. Podziękowanie za zaangażowanie w życie szkoły otrzymali z rąk Pani Dyrektor Jolanty Latochy rodzice, którzy swoją pracą wspierali nas podczas roku szkolnego.

Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim zebranym udanego odpoczynku, wesołych, bezpiecznych wakacji i szczęśliwego powrotu w nowym roku szkolnym.