Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

"Kierowco, zwolnij - „SŁODYCZ LUB KWAŚNA CYTRYNA".

Uczniowie naszej szkoły w asyście gościa Naczelnika Wydziału ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku pana podinsp. Zbigniewa Barusia postanowili przeprowadzić akcję pod hasłem: "Kierowco, zwolnij - „SŁODYCZ LUB KWAŚNA CYTRYNA".

Przypominali kierowcą prowadzącym pojazdy o zachowaniu szczególnej ostrożności i potrzebie zmniejszenia prędkości w okolicach szkoły.

Kierowcy, którzy jechali zgodnie z przepisami, otrzymywali w nagrodę słodki upominek wraz z odblaskiem. Plaster cytryny i upomnienie dostawali kierujący, którzy naruszyli zasady ruchu drogowego. Kierowcy byli bardzo zadowoleni z akcji, a jeszcze bardziej nasi milusińscy, którzy mogli poczuć ciężki trud pracy na drodze ku przestrodze.