Konkurs Kolęd i Pastorałek "Od Jadownik do Betlejem"

20 stycznia 2014 roku odbył się w naszej szkole XV konkurs Kolęd i Pastorałek "Od Jadownik do Betlejem". W konkursie udział wzięło osiemnaścioro dzieci z klas młodszych i szesnaścioro z klas starszych. W repertuaże wybranym przez uczniów najczęściej prezentowane były tradycyjne kolędy.Niektórzy  młodzi artyści podjęli próbę gry na instrumentach. Mogliśmy usłyszeć gitarę klasyczną, elektryczną oraz saksofon.

Komisja w składzie: p. Katarzyna Dudek, p. Elżbieta Szydłowska i p. Iwona Grochola przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:

W kategorii dzieci przedszkolnych:

nagroda               -              Julia Niemiec lat 6, kolęda "A wczora z wieczora"

wyróżnienie      -              Zofia Miśkowicz lat 5, pastroałka "Był pastuszek bosy"

W kategorii klas I - III

I miejsce             -              Aleksandra Dzieńska kl. III, pastorałka "Aniołek maleńki jak wróbelek"

II miejsce            -              Kamila Chamioło kl. II, kolęda "Cicha noc"

III miejsce           -              Eleonora Kocot kl. II, kolęda "Mędrcy świata"

wyróżnienie      -              Anna Augustyn kl. II, kolęda "Dzisiaj w Betlejem"

wyróżnienie      -              Amelia Świencicka kl. III, kolęda "Przybieżeli do Betlejem"

W kategorii klas IV - VI

I miejsce             -              Aleksandra Pytel kl. V, kolęda "Nie było miejsca dla Ciebie"

II miejsce            -              Dominika Olchawa kl. V, kolęda "Cicha noc"

III miejsce           -              Małgorzata Poliszak kl. IV, kolęda "Jezusa narodzonego"

III miejsce           -              Maria Kokoszka kl. IV, pastorałka "Mroźna cisza"

wyróżnienie      -              Nikodem Niemiec, kl. VI, kolęda "W grudnowe noce"

wyróznienie      -              Paulina Pytel kl. VI, kolęda "Pójdźmy wszyscy do stajenki"

Gratulujemy wszystkim nadrodzonym i wyróżnionym uczniom.

Nagrody książkowe ufundował Komitet Rodzicielski.