Konkurs „Żyję zdrowo”

Dnia 28 stycznia 2014 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem „Żyję zdrowo”, którego organizatorkami były p. Monika Prokop i p. Małgorzata Pytel. W konkursie wzięło udział 35 uczniów ze wszystkich klas naszej szkoły. Zadaniem uczestników było wykonanie mini plakatu, na którym należało „zareklamować” zdrowy styl życia – racjonalne odżywianie, higienę osobistą, aktywność fizyczną, czy np. unikanie nałogów.

Biorąc pod uwagę wszystkie te elementy, pomysłowość a także staranność wykonanej pracy, nagrodzono następujących uczniów:

I miejsce – Kinga Romuzga kl. III i Zofia Strąk kl. IV;

II miejsce – Kacper Greczek kl. III, Eleonora Kocot kl. II i Dominika Czernecka kl. V;

III miejsce – Gabriela Kółkowska kl. III i Gabriel Kraj kl. V.

Wyróżnienia: Karolina Bania kl. IV, Dominik Pytel kl. V, Kacper Janicki kl. V i Paulina Pytel kl. VI.

Zwycięzcy oraz wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Komitet Rodzicielski.