Gminny Konkurs Plastyczny- II edycja

Uczniowie klasy 1 (wych. Wanda Cyganik)  wzięli udział w II edycji Gminnego Konkursu Plastycznego  pod patronatem Burmistrza Brzeska Grzegorza Wawryki oraz Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego podinsp. Zbigniewa Barusia.

Konkurs odbył się pod hasłem: „Bezpieczni w ruchu drogowym”, zorganizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 3 w Brzesku.

Udział w konkursie miał na celu promowania  idei bezpiecznego poruszania się po drogach, potrzebę noszenia kamizelek i odblasków, uświadomienie odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego, popularyzację wiedzy uczniów z BRD oraz stanowił doskonałą okazję do zaprezentowania ciekawych form edukacji dzieci w zakresie wychowania komunikacyjnego.

Na konkurs do PSP nr 3 w Brzesku wpłynęło 99 prac wykonanych różnymi technikami przez uczniów klas pierwszych z 10 szkół gminy Brzesko.  Nagrodzono łącznie 21 uczestników. Wśród laureatów znalazło się 4 uczniów z naszej szkoły: Wiktor Brożek , Karina Put , Maciej Nowak i Krzysztof Wąs.