Konkurs Świątecznej Piosenki Angielskiej

12 stycznia 2017 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Świątecznej Piosenki Angielskiej, którego koordynatorką była nauczycielka języka angielskiego.

Miał on charakter wewnątrzszkolny i obejmował rywalizację klas I-VI naszej szkoły. Zadaniem uczniów było zaśpiewanie w języku angielskim piosenki świątecznej. Entuzjaści śpiewu i języka angielskiego mieli okazję do wspólnej zabawy
i sprawdzenia swoich umiejętności językowych.  Głównym celem konkursu było popularyzowanie piosenek obcojęzycznych oraz promowanie piosenki, jako formy nauki języka obcego. Ta forma posłużyła również integracji uczniów różnych klas oraz dała okazję do skonfrontowania własnych umiejętności z innymi uczniami. Jury w składzie: Pani Dyrektor Jolanta Latocha, Pani Beata Przeklasa oraz Pani Barbara Bajda wysłuchało  piosenek oceniając walory głosowe, muzykalność, poprawność językową oraz ogólny wyraz artystyczny.

Nagrodzonymi uczniami zostali:

Aleksander Rams i Tytus Żółty z klasy I,

Anna Bober i Wiktoria Chamioło z klasy III

oraz Amelia Koczwara z klasy IV.

Wyróżniono także Natalię Niedzielską i Zuzannę Topolską z klasy II oraz Eleonorę Kocot z klasy V.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejną edycję konkursu.