Pasowanie na Przedszkolaka

W dniu 9 listopada 2017r w Oddziale Przedszkolnym, w najmłodszej grupie „ Misie” odbyła się pierwsza, ważna przedszkolna uroczystość- PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.

W uroczystości brali udział rodzice oraz Pan Dyrektor Tomasz Wietecha wraz z Panią Wicedyrektor Jolantą Latocha. Maluszki przedstawili krótką część artystyczną, w której zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód jak dużo już potrafią. Były wierszyki, piosenki i taniec. Po części artystycznej dzieci obiecały chodzić do przedszkola, uśmiechać się dookoła, wszystko zjadać ze smakiem i być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pan Dyrektor dokonał uroczystego pasowania każdego dziecka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz słodki upominek.

„Mamo, Tato- jestem Przedszkolakiem!!!”